O nas

Jesteśmy biurem rachunkowym działającym w Gdańsku od 2001 roku. Zapewniamy naszym Klientom pełną obsługę księgową oraz kadrowo – płacową.
Zatrudniamy doradcę podatkowego, biegłego rewidenta oraz księgowe z dużym doświadczeniem. Nasi pracownicy systematycznie aktualizują swoją wiedzę. Stale współpracujemy z kancelarią prawną oraz kancelarią podatkową, których współwłaścicielem jest główny udziałowiec naszego Biura. Nasze Biuro oraz Kancelarie znajdują się pod tym samym adresem. Jesteśmy rzetelnym i wiarygodnym partnerem, od wielu lat ubezpieczanym od odpowiedzialności cywilnej przez PZU S.A. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą prowadzenia ksiąg rachunkowych, podatkowej księgi przychodów i rozchodów oraz dokumentacji kadrowo – płacowej.

 

Michał‚ Reiter

Kierownik działu ksiąg podatkowych, Prezes Zarządu.

 

Posiada wykształcenie prawnicze, ukończył‚ studia podyplomowe z zakresu rachunkowości. Doradca podatkowy, od 2006 roku prowadzi indywidualną kancelarię podatkową. Autor licznych opinii podatkowych, dokumentacji cen transferowych. Udziela konsultacji z zakresu prawa podatkowego i reprezentuje swoich Klientów przed organami podatkowymi i sądami administracyjnymi.

 

 

Hanna Dziewulska

Biegły rewident, kierownik działu ksiąg rachunkowych.

 

 

 

Ewa Markowicz

Konsultant ds. kadrowych.

 

Magister prawa na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, ukończyła studia podyplomowe „Zarządzanie personelem” na Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Warszawie oraz Studium Podyplomowe Prawa Pracy na Uniwersytecie Gdańskim. Odpowiedzialna za monitoring stosowania i przestrzegania przepisów prawa pracy, zarówno w zakresie respektowania praw pracowników, jak i pozostałych obowiązków ciążących na pracodawcach, w tym między innymi prawidłowości prowadzenia wymaganej dokumentacji zatrudnienia.