+48 533 806 856
biuro@taxbis.com

O nas

            Jesteśmy biurem rachunkowym, działamy w Gdańsku od 2001 roku.

Zapewniamy naszym Klientom pełną obsługę księgową oraz kadrowo – płacową.

Zatrudniamy doradcę podatkowego, biegłego rewidenta oraz księgowe z dużym doświadczeniem. Nasi pracownicy systematycznie aktualizują swoją wiedzę.

Stale współpracujemy z kancelarią prawną oraz kancelarią podatkową, których współwłaścicielem jest główny udziałowiec naszego Biura. Nasze Biuro oraz Kancelarie znajdują się pod tym samym adresem.

Jesteśmy rzetelnym i wiarygodnym partnerem, od wielu lat ubezpieczanym od odpowiedzialności cywilnej przez PZU S.A.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą prowadzenia ksiąg rachunkowych, podatkowej księgi przychodów i rozchodów oraz dokumentacji kadrowo – płacowej.

Nasz zespół

Michał‚ Reiter

Kierownik działu ksiąg podatkowych, Prezes Zarządu.
Posiada wykształcenie prawnicze, ukończył‚ studia podyplomowe z zakresu rachunkowości. Doradca podatkowy, od 2006 roku prowadzi indywidualną kancelarię podatkową. Autor licznych opinii podatkowych, dokumentacji cen transferowych. Udziela konsultacji z zakresu prawa podatkowego i reprezentuje swoich Klientów przed organami podatkowymi i sądami administracyjnymi.

Hanna Dziewulska

Biegły rewident, kierownik działu ksiąg rachunkowych.
Posiada bardzo dużą wiedzę i doświadczenie w zakresie praktycznych zastosowań norm prawa bilansowego, które skutecznie przekazuje pozostałym osobom zatrudnionym w naszym biurze. Wykazuje się bardzo dużym zaangażowaniem w sprawy naszych Klientów, w szczególności poprzez opracowywanie, a następnie kierowanie wdrażaniem i przestrzeganiem polityk rachunkowości, które każdorazowo dostosowuje do indywidualnych potrzeb konkretnej jednostki.

Ewa Markowicz

Konsultant ds. kadrowych.
Pracownica Kancelarii Radców Prawnych, stale współpracującej z naszym biurem rachunkowym i znajdującej się pod tym samym adresem. Ukończyła prawo na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, a także studia podyplomowe „Zarządzanie personelem” na Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Warszawie oraz Studium Podyplomowe Prawa Pracy na Uniwersytecie Gdańskim. Monitoruje stosowanie i przestrzeganie przepisów prawa pracy, zarówno w zakresie respektowania praw pracowników, jak i pozostałych obowiązków ciążących na pracodawcach, w tym między innymi prawidłowości prowadzenia wymaganej dokumentacji zatrudnienia.
Tax
Bis
Finanse Podatki